ferie województwo lubelskie

ferie województwo lubelskie
1 vote, 1.00 avg. rating (49% score)

birma-wycieczki-3Birma wycieczki to doskonały sposób na spędzenie wspaniałych wakacyjnych chwil. Birma to turystyczny raj pełne cudownych zabytków z tysiącami rozsianych świątyń. To miejsce obfitujące w majestatyczne rzeki z miejscami do żeglowania i przepiękne ogrody, malownicze szlaki górskie, obfite pola ryżowe, które mogą ucieszyć miłośników natury.
Birma wycieczki to szansa na spotkanie z egzotycznym i unikalnym dla każdego Europejczyka orientem. Birma to także miejsce, gdzie buddyzm jest nie tylko religią, ale także sposobem na życie.

Planując Birma wycieczki, koniecznie należy uwzględnić odwiedzenie dawnej stolicy Birmy, w której wciąż zobaczyć można sugestywne budynki z okresu kolonialnego, tutaj znajduje się także najświętsze miejsce tego buddyjskiego kraju. Niezwykłą atrakcją turystyczną są wioski w Bhamo, gdzie można spotkać okolicznych mieszańców. Pomimo dużego ruchu turystycznego Birma jest jednym z najbardziej magicznych i nieodkrytych miejsc na świecie z fascynującą historią i tradycjami.

Ciekawe artykuły o podróżach i turystyce: