Hotele w Szczecinie

Hotele w Szczecinie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Hotele w Szczecinie
Stolica Pomorza Zachodniego – Szczecin jest jednym z większych polskich miejscowości. Miasto Szczecin jest miastem umiejscowionym w Dolinie Dolnej Odry i na Wzniesieniach Szczecińskich w rejonie atrakcyjnego pod względem turystycznym Pomorza Zachodniego.

To tu w Szczecinie już od bardzo wielu lat krzyżują się główne drogi tranzytowe Europy. Położony na zachodzie Szczecin jest coraz bardziej rozwijającym się miastem z malowniczymi placami mającymi promienisty układ ulic, rozległymi alejami, reprezentacyjnymi zabytkami, fantastycznymi pomnikami i kunsztownie kształtowanymi terenami zielonymi.

Szczecin to miasto mające własny, nieprzeciętny styl. Apartamenty noclegowe w centrum miasta położone są w sąsiedztwie Starówki i zamku położonego na zachodnim brzegu Odry. Są one dobrym rozwiązaniem dla osób podróżujących w celach wycieczkowych i w interesach, i zapraszamy do rezerwacji tych obiektów przez nasz serwis rezerwacyjny Hotele Szczecin. Centrum stolicy województwa zachodniopomorskiego – Szczecina zawdzięcza swój niezwykły urok powojennym kamienicom i zabytkowym kościołom oraz nowej architekturze budowli powstałych po wojnie. Północna część centrum Szczecina to prawdopodobnie najważniejsza część miasta.
Umieszczone są tu zarówno pl. Rodła i centrum biznesowe znajdujące się na północ od Placu Zwycięstwa. Godnym polecenia obiektem noclegowym w tym rejonie może być Hotel Campanile Szczecin. Tutaj można podziwiać również Park Żeromskiego oraz malowniczą architekturę Placu Grunwaldzkiego.

Ciekawe artykuły o podróżach i turystyce: