Język chiński – dlaczego warto w niego zainwestować

Język chiński – dlaczego warto w niego zainwestować
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

Chiny stanowią najszybciej rozwijającą się gospodarkę narodową Świata. Są również największym na Świecie eksporterem i drugim co do wielkości importerem. Dane te są niepodwarzalne i świadczą o tym, że Chiny bez wątpienia stanowią obecnie potęgę na Świecie.

Coraz więcej osób dostrzega wielki potencjał jaki dają kontakty biznesowe z tym niesamowitym państwem. Firmy które odpowiednio szybko nawiążą kontakty z chińskimi partnerami i wykorzystają potencjał wzrostu który aktualnie obserwujemy mogą bardzo dużo zystać. Natomiast osoby znajdujące się na rynku pracy dzięki znajomości języka chińskiego zwiększają swoje szanse na znalezienie perspektywicznej, dobrze płatnej pracy. Dlatego coraz bardziej popularna staje się nauka języka chińskiego.

W tym właśnie celu powstał pomysł stworzenia aplikacji Hanzilla.pl która ma za zadanie efektywnie wspomóc naukę chińskich znaków oraz poprawnej wymowy. W programie stosowana jest metoda aktywnej nauki (active study). Za każdym razem gdy użytkownik przegląda chińskie znaki na naszej aplikacji, program podpowiada mu w celu odtworzenia a odtwarzanie uczy lepiej i szybciej niż pasywne metody. Dofinansowana ze środków Unii Europejskiej Hanzilla występuje w dwóch wersjach, dla dzieci oraz dla dorosłych dzięki czemu każdy może rozpocząć swoją przygodę z językiem chińskim. Program dostępny jest na każdym typie urządzenia przez co możemy się uczyć wszędzie gdziekolwiek jesteśmy i kiedy tylko chcemy. Stanowi to świetną alternatywę dla bezproduktywnych gier.

Ciekawe artykuły o podróżach i turystyce: