ile dni do końca wakacji

ile dni do końca wakacji
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

loty-do-londynu-4Jak znaleźć najlepsze loty do Londynu? Tanie bilety lotnicze można kupić już za kilkadziesiąt złotych w jedną stronę. Niektórzy zastanawiają się w jaki sposób może to być dla przewoźnika opłacalne? Mimo tych obaw tanie linie lotnicze są w bardzo dobrej kondycji i oferują swoim klientom pulę biletów w bardzo atrakcyjnej cenie.

Doświadczenie podpowiada, że by uzyskać jak najbardziej przystępną cenę należy odpowiednio wcześnie rezerwować miejsce na przelot lub robić to w ostatniej chwili. Są jednak okresy, gdzie bilety będą drogie – mowa tutaj o różnego rodzaju popularnych świętach takich jak Wielkanoc czy Boże Narodzenie. W tym czasie ruch przewozowy jest bardzo intensywny i przewoźnicy nie obniżają cen.

W mniej napiętych terminach można kupić bilety za świetną cenę. Warto regularnie monitorować strony internetowe linii lotniczych i wyczekać najlepszą okazję. Podczas zakupu biletu należy jednak pamiętać, że w cenę nie jest wliczony bagaż rejestrowany – ten, który chowany jest do luków bagażowych. Pasażer może jednak zabrać bezpłatnie bagaż podręczny. W zależności od linii lotniczych może to być 5 lub 10 kilogramów – w postaci torby lub plecaka. Taki bagaż musi mieć również regulaminowy wymiar. Taki bagaż w zupełności może wystarczyć wielu turystom. Jedyne co trzeba, to zapakować swoje rzeczy z głową.

Ciekawe artykuły o podróżach i turystyce: