ferie województwo łódzkie

ferie województwo łódzkie
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

spa-hotel-mazury-5Jeśli nie zaplanowałeś tegorocznego wypoczynku, albo nie możesz go zaplanować ze względu na swoje obowiązki, zwróć proszę uwagę na ofertę mazurskich hoteli. To brzmi jak banał albo zdanie z okładki folderu reklamowego, ale jest w tym coś nowego. Nie chodzi mi bowiem, o typowy mazurski wypoczynek (jezioro, molo, łódka, plaża, tłok na promenadzie modnych miast itp).
Zwróć uwagę na coraz większą z roku na rok ofertę znakomitych – wysokich standardów spa. Jest ich tutaj co najmniej kilkanaście, z czego kilka z najwyższej półki jeśli chodzi o oferowane usługi, ale wcale nie z najwyższej półki cenowej, szczególnie poza sezonem.
Znawcy tematu właśnie jesienią i zimą doceniają piękno Mazur, tylko wtedy poznasz ich prawdziwe oblicze, a do tego skorzystasz z oferty spa, takiej samej jaką zaproponować ci mogą najmodniejsze europejskie kurorty. Wszystko za ułamek ceny i w zupełnie innej atmosferze, a w dodatku niespełna 200 kilometrów od stolicy. Spa hotel Mazury – tu się wypoczywa naprawdę, nie na niby.

Ciekawe artykuły o podróżach i turystyce: